Вишгородське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує

Вишгородське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує

Платники податку на доходи фізичних осіб, які ще не використали своє право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року – таке право передбачено п.п.166.1.1 п.166.1.ст.166 Податкового кодексу України. Бланки

Новини Фіскальної Служби

Новини Фіскальної Служби

Орест Вітик: «Динаміка приросту з Єдиного внеску складає майже 25%» З початку 2019 року платники податків Київської області перерахували до пенсійного і соціальних фондів 8,5 млрд. грн єдиного внеску на

ГУ ДПС у Київській області інформує

ГУ ДПС у Київській області інформує

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, – Сергій Верланов Державна податкова служба продовжує роз’яснювати положення

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Вишгородське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що згідно Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів

Зміна власника нерухомого майна,  відмінного від земельної ділянки протягом року: як оподатковувати податком?

Зміна власника нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки протягом року: як оподатковувати податком?

У разі  продажу нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки протягом року податок на нерухомість обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку місяця припинення права власності

Повноваження органів місцевого самоврядування щодо податків та зборів

Повноваження органів місцевого самоврядування щодо податків та зборів

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що згідно з нормами Податкового кодексу України (далі – ПКУ), до повноважень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, що створені

ГУ ДПС у Київській області інформує

ГУ ДПС у Київській області інформує

За подання фінансової звітності не за встановленою формою передбачена адміністративна відповідальність Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками

Новини

Новини

ОФОРМЛЮЄТЕ ПРАЦІВНИКА НА РОБОТУ? НЕ ЗАБУДЬТЕ  ПОВІДОМИТИ ПРО ЦЕ ПОДАТКІВЦІВ.   Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: Засобами

Новини

Новини

Терміни та порядок розгляду звернень громадян Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до  ст.20 Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями (далі – Закон) звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у