Із метою максимального наближення послуг, що надаються органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, 21.06.2017 року та 22.06.2017 року були укладені угоди про співпрацю між Вишгородським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області в особі начальника управління Тарасенко О.В. та Димерською селищною та Пірнівської сільською радами в особі голови Димерської селищної ради Кучерявого Л.Г. та голови Пірнівської сільської ради Книжникова С.О. відповідно.
Зазначені угоди регламентують порядок надання послуг спеціалістами Фонду по місцю проживання громадян через створені в зазначених сільських радах віддалених пунктів прийому громадян.

Прийом громадян буде здійснюватися спеціалістами Фонду за адресами: с.м.т. Димер, вул. Соборна, 19 (приміщення селищної ради) та с. Пірнове, вул. Спортивна, 1 (приміщення сільської ради). Дні та години прийому громадян: перший, третій четвер кожного місяця з 9:00 до 16:00.

Перелік послуг, які будуть надаватися пунктом з обслуговування громадян Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області:

 1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).
 2. Попередній запис на прийом до керівництва Фонду або керівників структурних підрозділів.
 3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ та застрахованих осіб.
 4. Прийом замовлень на видачу довідок:

- про розмір пенсії;

- про перебування на обліку;

- про заробітну плату за формою ОК-5,ОК-7.

 1. Видача виготовлених довідок.
 2. Допомога в заповненні та прийомі анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
 3. Видача пенсійного посвідчення.
 4. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.
 5. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
 6. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення ( перерахунку) пенсій.
 7. Прийом заяв та документів щодо:

- переведення пенсії за новим місцем проживання;

- виплата пенсії за довіреністю;

- зміни способу виплати пенсі;

- поновлення виплати пенсії;

- перерахунку призначених пенсій;

- встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;

- виплата недоотриманою пенсії.

 1. Надання практичної допомоги щодо користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Отже, запрошуємо звертатись до пунктів обслуговування громадян мешканців Димерської селищної, Пірнівської сільської ради та жителів наближених сіл.