У рамках проведення в  Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської обласної державної адміністрації від 04.04.2017 № 23-1 в усіх населених пунктах Київщини  13 квітня пройшла масштабна акція «Чистий четвер».

         До ініціативи КОДА щодо «генерального прибирання» області перед Великоднем долучився і колектив Вишгородської районної державної адміністрації. Голова Вишгородської РДА Вячеслав Савенок зазначив, що в тому, що толока проводиться саме в Чистий четвер є певна символічність. Адже в цей день споконвіків господарі прибирають і прикрашають свої власні будинки, а мешканці Вишгородщини, дотримуючись традицій, доклали максимум зусиль, щоб їхній район став чистим і охайним напередодні свят.

         Так, колектив адміністрації за підтримки ВРКП «Комунальник» та за участі Екологічної інспекції Київської області приклав максимум зусиль, аби частинка Вишгородського району стала чистішою. Спільними зусиллями на 18 км дороги «Вишгород-Лебедівка» було зібрано 40 кубічних метрів сміття.

         Дякуємо всім учасникам акції за злагоджену та інтенсивну роботу  на користь району та навколишнього середовища.