ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ 

Виконуючий обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції – Лутченко Наталія.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Вишгородської районної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коливам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Вишгородської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити електронною поштою на адресу: antykor@vysh.gov.ua або за телефоном тел.: (04596)22-526.

Режим роботи телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год. до 17 год.15 хв., п’ятниця: з 8 год. до 16 год. з щоденною перервою з 13 год. до 14 год.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана вами інформація використовуватиметься керівництвом Вишгородської районної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Інформація у повідомленні про корупцію має містити одну або декілька з таких ознак:

 • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
 • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
 • порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;
 • порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Зразок повідомлення про корупцію
Image module

Виконуючий обов’язки головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Лутченко Наталія Володимирівна

Народилася: 23 листопада 1999 року

В 2014 році вступила до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій при Університеті «КРОК», на факультет «Право», який закінчила в 2018 році.

З 2018-2020 рік навчалася на факультеті «Правознавство» в Вищому навчальному закладі Університет економіки та права «КРОК», отримала ступінь бакалавра.

Паралельно навчалася на військовій кафедрі в Національний університеті оборони України імені Івана Черняховського, який закінчила у 2020 році.

Нині отримує ступінь магістра за спеціальністю «Психологія».

З 02.2021 року працює у Вишгородській районній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення.

На даний момент займає посаду виконуючого обов’язки завідувача сектору юридичного забезпечення апарату, а також виконуючого обовязки головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.