ПРОТОКОЛ № 7

засідання Громадської ради при

Вишгородській районній державні адміністрації

16.05.2017                                                                                                       м. Вишгород

 

Присутні: 20 членів Громадської ради, відповідно до реєстрації.

Запрошені: голова заступник Вишгородської райдержадміністрації Марина Мельник, Вишгородський міський голова Олексій Момот, заступник голови Вишгородської районної ради Анатолій Потапенко, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату ВРДА, начальник загального відділу апарату ВРДА, ЗМІ.

 

Відкрила засідання голова Громадської ради Правдива Ірина Олександрівна.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

  1. Щодо основних напрямків діяльності Громадської ради при Вишгородській РДА відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.
  2. Щодо результатів виїзного засідання робочої групи Громадської ради до Національного парку «Межигір’я».
  3. Утворення тимчасової контрольної комісії Вишгородської міської ради, Вишгородської районної ради та Громадської ради при Вишгородській РДА з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на наявність відповідної дозвільної документації на проведення діяльності.
  4. Різне.

 

  1. 1. Слухали: «Щодо основних напрямків діяльності Громадської ради при Вишгородській РДА відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996».

  Виступили: Правдива І.О., яка наголосила на тому, що за ініціативою члена Громадської ради Дулапчія В.І., винести на голосування питання щодо переформатизації роботи Громадської ради. Присутні ще раз ознайомилися з Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 в частині завдань Громадської ради при райдержадміністрації. До слова було запрошено заступника голови Вишгородської РДА Марину Мельник.

Марина Мельник у своєму виступі наголосила, що райдержадміністрація готова до повного конструктивного діалогу з Громадською радою, співпраці та спільного вирішення тих проблемних питань, які турбують мешканців Вишгородщини.

          Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома, формувати питання порядку денного засідань Громадської ради відповідно до питань, які розглядаються на сесії районної та міської рад.

 

  1. Слухали: «Щодо результатів виїзного засідання робочої групи Громадської ради до Національного парку «Межигір’я».
  2. Виступили: Правдива І.О., яка надала слово для виступу голові Комітету з питань економічного розвитку, підприємницької діяльності, фінансів, ефективного землекористування, стратегічного планування і розвитку території району, з питань комунального господарства і тарифної політики, промисловості та будівництва, транспорту та інфраструктури, аграрної політики Ігорю Бібікову.

Бібіков І.В. в своєму виступі прозвітував про робочу поїдку до «Межигір’я», детально озвучив проблемні питання та відповів на поставлені запитання присутніх. Також Ігор Бібіков також наголосив присутнім, що дозвільні документи на будівництво церкви на території парку відсутні.

Демінський Г.С. повідомив присутнім, що дозвільні документи на будівництво в двотижневий термін будуть надані.

Виступили також Ганопольський А.О., Ніколаєнко Г.М.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома, Ковровському Г.Я. підготувати запит до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю щодо законності будівництва на території Національного парку «Межигір’я».

 

  1. Слухали: «Утворення тимчасової контрольної комісії Вишгородської міської ради, Вишгородської районної ради та Громадської ради при Вишгородській РДА з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на наявність відповідної дозвільної документації на проведення діяльності.

Виступили: Дулапчій В.І. запропонував членам Громадської ради створити  тимчасову контрольну комісію спільно з представниками Вишгородської міської ради, районної ради, членів Громадської ради та поліції щодо  незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на наявність відповідної дозвільної документації на проведення діяльності у місті Вишгород.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: звернутися до міської ради, районної ради та поліції  аби вони надали по 2 представника до контрольної комісії. Визначити загальний кількісний склад комісії 8 чоловік.

 

  1. Слухали: «Різне».

Виступили: Правдива І.О., яка наголосила членам Громадської Ради на здачі фото для посвідчень.

Про дату та час проведення наступного засідання буде повідомлено і винесено на голосування пізніше, в залежності від того, коли будуть проведені сесії районної та міської рад.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

 

Голова ради                                                                                                          І.О. Правдива

Секретар ради                                                                                                      І.В. Кальченко