ПРОТОКОЛ № 8

засідання Громадської ради при

Вишгородській районній державні адміністрації

21.06.2017                                                                                                       м. Вишгород

 

Присутні: 18 членів Громадської ради, відповідно до реєстрації.

Запрошені: ЗМІ.

Відкрила засідання голова Громадської ради Правдива Ірина Олександрівна.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

 1. Про обрання секретаря Громадської ради.
 2. Про виконання планів роботи комітетами Громадської ради. (Доповідачі голови комітетів).
 3. 3. Щодо затвердження складу тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами у місті Вишгород.
 4. 4. Про проект звернення до міської ради та до всіх місцевих (сільських) рад нашого району щодо моніторингу депутатської діяльності. (Доповідач Руденко Н.В.)
 5. 5. Про хід підготовки та проведення районного літературно-краєзнавчого проекту «Легенди Вишгородщини». (Доповідач Руденко Н.В.)
 6. 6. Різне.
 7. 1. Слухали: «Про обрання секретаря Громадської ради».

   Виступили: Правдива І.О., яка запропонувала, у зв’язку з відсутністю постійного секретаря Громадської ради Кальченко Ірини, обрати на час засідання секретарем Макуху Юлію..

           Голосували: «за» – одноголосно.

 Вирішили: обрати секретарем на даному засіданні члена Громадської ради Макуху Ю.В.

 1. Слухали: «Про виконання планів роботи комітетами Громадської ради».

 Виступили: Правдива І.О., Вовчук С.І. Під час виступів було внесено пропозицію більше висвітлювати інформації про діяльність Громадської ради у ЗМІ.

Також виступив Чаус В.А., який наголосив на проблемі несанкціонованого викидання сміття як населенням, так і підприємствами та запропонував звернутися до КП «Комунальник» з рекомендацією створити сортувальний майданчик для сміття.

            Голосували: «за» – одноголосно.

  Вирішили: інформацію взяти до відома, продублювати у районних газетах оголошення з контактами Громадської ради та зробити відкриту групу у соціальній мережі фейсбук для спілкування з громадськістю, звернутися з листом до Вишгородської РДА для надання 5хв ефіру на Вишгородському радіо, а до КП «Комунальник» – з рекомендацією створити сортувальний майданчик для сміття.

Також було внесено пропозицію звернутися до Вишгородської міської ради з проханням надати інформацію, хто відповідно до Правил благоустрою відповідальний за прибирання сміття на території набережної, що прилягає до води.

 1. Слухали: «Щодо затвердження складу тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами у місті Вишгород».

       Виступили: Правдива І.О., яка доповіла про те, що при  формуванні складу комісії відповідні листи були надіслані Вишгородській районній раді, Вишгородській міській раді та Вишгородському районному відділенню Національної поліції України.

Вищезгадані організації надали список представників, яких вони делегують для роботи Комісії, згідно якого до складу комісії включили наступних осіб:

 • Дулапчія Владислава (від Громадської ради);
 • Валерія Оржаховського (від Громадської ради);
 • Катерину Кулашову (від Вишгородської РР);
 • Клавдієнка Олександра (від Вишгородської міської ради);
 • Стефанівського Володимира (від Вишгородської міської ради);
 • Швайко Сергія (від поліції)

Голосували: «За» – 17,«Проти» – 0, «Утримались» – 1.

  Вирішили: затвердити даний склад комісії.

 1. Слухали: «Про проект звернення до міської ради та до всіх місцевих (сільських) рад нашого району щодо моніторингу депутатської діяльності».

Виступили: Правдива І.О., яка ознайомила присутніх з проектом звернення та наголосила на тому, щоб підготувати відповідні листи-звернення до міської, селищних та сільських рад.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: призначити відповідальним за підготовку відповідних листів-звернень Руденко Наталію.

 1. Слухали: «Про хід підготовки та проведення районного літературно-краєзнавчого проекту «Легенди Вишгородщини».

Виступили: Правдива І.О., яка довела до відома присутніх що вже було зроблено в цьому напрямку.  інформацію про зроблені про кроки, які вже були зроблені в процесі роботи з цього питання.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома та продовжувати працювати над проведенням районного літературно-краєзнавчого проекту «Легенди Вишгородщини».

 1. Слухали: «Різне».

Виступили: Савіна Ю.С., яка повідомила присутніх  про те, що на адресу Громадської ради надійшов лист від ГО «Перлина» щодо надання пільг для багатодітних родин на відвідування парку «Межигір’я».

Також виступив Бібіков І.В., який позитивно відзначив роботу Савіної Ю.С. та розповів про роботу літнього табору на території Межигір’я, який відвідує близько 80 дітей, в основному діти учасників АТО.

Голосували: «за» – одноголосно.

 Вирішили: інформацію взяти до відома, написати відповідне звернення до керівництва ГО «НПУ «Межигір’я» » щодо надання пільг для багатодітних родин на відвідування парку .

 

 

Голова ради                                                                                                          І.О. Правдива

Секретар ради                                                                                                      Ю.В. Макуха