ПРОТОКОЛ № 9

засідання Громадської ради при

Вишгородській районній державні адміністрації

14.09.2017                                                                                                       м. Вишгород

 

Присутні: члени Громадської ради, відповідно до реєстрації.

Запрошені: ЗМІ,  громадськість.

Відкрила засідання голова Громадської ради Правдива Ірина Олександрівна.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

 1. Активізації роботи по проекту “Легенди Вишгородщини”. (Доповідач Руденко Н.В.).
 2. Обговорення факту виявлення небезпечних відходів на території села Демидів Вишгородського району.
 3. Щодо результатів роботи тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на території міста Вишгород . (Доповідач Дулапчій В.І.).
 4. Про результати надання інформації органами місцевого самоврядування в частині моніторингу депутатської діяльності. (Доповідач Руденко Н.В.).
 5. Про результати роботи комітетів Громадської ради. (Доповідачі голови комітетів)
 6. Різне.

За такий порядок денний голосували: «за» – одноголосно.

 1. Слухали: «Активізації роботи по проекту “Легенди Вишгородщини”».

   Виступили: Руденко Н.В., яка довела до відома присутніх що по даному проекту вже проведена колосальна робота. Проектом «Легенди Вишгородщини» зацікавилось багато людей, які всіляко сприяють у роботі. Руденко Н.В. наголосила тому, що хотілось би більше дітей залучити до даного проекту, тому необхідно повторно звернутися до Вишгородської РДА (зокрема до відділу освіти) для затвердження Положення на підставі якого вчителі у навчальних закладах району зможуть проводити роботу із школярами.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

 • повторно звернутися до Вишгородської районної державної адміністрації з метою підтримки погодження проекту «Легенди Вишгородщини»;
 • звернутися до відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації з метою сприяння у проведенні проекту «Легенди Вишгородщини» у навчальних закладах Вишгородського району;
 • звернутися до місцевих ЗМІ з метою популяризації проекту «Легенди Вишгородщини».

 

 1. Слухали: «Обговорення факту виявлення небезпечних відходів на території села Демидів Вишгородського району».

 Виступили: Руденко Н.В., яка довела до відома присутніх інформацію щодо  факту виявлення небезпечних відходів на території села Демидів Вишгородського району та наголосила на необхідності контролю з боку громадськості аби даний факт не залишився без уваги відповідних органів. Руденко Н.В. запропонувала звернутися до необхідних органів аби отримати чіткі роз’яснення по даному факту (правоохоронні органи, відповідні Мінстерства)

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

 • підготувати звернення до необхідних органів влади з метою отримання чітких роз’яснень що факту виявлення небезпечних відходів на території села Демидів Вишгородського району;
 • відповідальним за підготовку звернень призначити Комітет з питань взаємодії з правоохоронними органами, захисту прав і свобод громадянина, правової експертизи і нормативно-правових актів, питань боротьби з корупцією.

 

 1. Слухали: «Щодо результатів роботи тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на території міста Вишгород».

Виступили: Дулапчій В.І., який довів до відома присутніх інформацію про результати роботи тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами у місті Вишгород. Дулапчій В.І. наголосив, що під час роботи тимчасової контрольної комісії виявлено ряд підприємців, які здійснюють незаконну торгівлю у місті. Також зауважив, що робота в даному напрямку продовжується.

Також з цього питання виступала громадськість, яка була присутня на засіданні. Зокрема Безпалов Валерій Васильович, житель міста Вишгород, який довів до відома присутніх ряд проблем, які виникають під час отримання ліцензії на торгівлю спиртними напоями.

Інформацію взято до уваги.

               Голосували: «за» – одноголосно.

     Вирішили:

 • продовжувати роботу тимчасової контрольної комісії з питання незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на території міста Вишгород;
 • громадянину Безпалову В.В. надати в письмовому вигляді перелік проблем, які виникають під час отримання ліцензії на торгівлю спиртними напоями.

 

 1. Слухали: «Про результати надання інформації органами місцевого самоврядування в частині моніторингу депутатської діяльності».

Виступили: Руденко Н.В., яка довела до відома присутніх інформацію, яка надійшла від місцевих рад Вишгородського району в частині звітування депутатським корпусом перед виборцями. Наголосила на незадовільній роботі в цьому напрямку, оскільки більшість сільських рад відповіді не надала та запропонувала повторно направити звернення до місцевих рад району.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

–   повторно направити звернення до місцевих рад Вишгородського району стосовно організації звітування депутатів місцевих рад перед виборцями;

–  призначити відповідальним за підготовку відповідних листів-звернень Руденко Наталію.

 1. Слухали: «Про результати роботи комітетів Громадської ради».

Виступили: Правдива І.О., яка наголосила на тому, що комітетам необхідно провести засідання і оформити протокольно результати своєї діяльності.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: головам комітетів організувати засідання та підвести підсумки роботи за 9 місяців 2017 року.

 

 1. Слухали: «Різне».

Виступили: Верхочуб В.С, який довів до відома присутніх проблеми з транспортним перевезенням у місті Вишгород.

Також виступила Орел Т.П., яка наголосила на дотриманні членами Громадської ради правил етичної поведінки.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

 • інформацію взяти до відома;
 • активізувати роботу щодо ведення сторінки Громадської ради у соціальній мережі «Facebook».

 

 

Голова ради                                                                                                     І.О. Правдива

Секретар ради                                                                                                І.В. Кальченко